Сформулювали ключові питанння, тематичні питань та ін. Створили дослідницькі групи з питань проекту та сформулювали завдання для досліджень Створили опитувальну форму учнів.
Цей модуль допоміг мені з’ясувати мою роль фасилітатора в навчанні учнів за методом проектів, а саме уміння розумно поставити запитання – це основа якісного навчання. Добре продумані запитання провокують змістовні зв’язки з тим, що учні приносять до класної кімнати з попереднього навчання та зі свого життєвого досвіду; поведінка вчителів та стратегії впровадження проектів – все це важливо при створенні навчального процесу, що будується на навчальних потребах учнів.
Цей модуль продемонстрував широкі можливості використання ресурсів Веб 2.0 під час роботи над проектом. Учні будуть із звдоволенням спілкуватись, обмінюватись інформацією з теми, новим для них буде процес створення блогу, його подальше оформлення та заповнення. Слід обов'язково пам'ятати про безпечне користування Інтернетом.
Цей модуль допоміг мені розкрити цілі оцінювання, мету, підготувати інструменти для вхідного оцінювання, які дозволяють виявити навчальні потреби учнів та скорегувати план проекту з урахуванням разультатів даного оцінювання, розробити презентацію вчителя. Розробка інструментів оцінювання допомогла мені уточнити ключове та тематичні питання з урахуванням найбільш цікавих аспектів теми проекту. З урахуванням інструментів оцінювання та презентації вчителя поступово формується план проекту та оцінювання учнів в проекті, а звидси і витікає постійна корекція навчальних цілей.
Коментарі
Дописати коментар